Y4PC COMPUTER EXPERTS 1000 200

 


הצטרפו אל +900 גולשים, המקבלים עדכונים שוטפים על תוכן עדכני ובלעדי של חדשות, מדריכים וסיקורים למחשבים ולסלולר


Joomla Extensions powered by Joobi

Written on 23/05/2019, 04:19 by Y4PC
how-to-create-strong-password"השתמשו בסיסמה חזקה" - זאת העצה שאנו מקבלים בדרך כלל כאשר אנו נרשמים לשירות חדש באינטרנט או פותחים חשבון באתר כלשהו. אבל מה המשמעות של הביטוי...
Written on 19/05/2019, 04:43 by Y4PC
how-to-convert-video-filesזוכרים שהסברנו כיצד להמיר קבצי אודיו באתר Online Audio Converter ? אז מסתבר שלאתר הזה, שדרך אגב שייך ל- 123apps, יש כלים נוספים ושימושיים...
Written on 16/05/2019, 04:28 by Y4PC
how-to-convert-audio-filesאם יש לכם קובץ אודיו מסוג mp3, wav, m4a, flac, ogg, amr או כל פורמט אחר שאתם רוצים להמיר לאחד הפורמטים הללו, אנחנו רוצים להכיר לכם אתר שימושי...
Written on 15/05/2019, 04:36 by Y4PC
how-to-show-emojis-keyboard-in-windows-10הידעתם שבמערכת ההפעלה שלכם מסתתרת לה מקלדת אמוג'יס אשר כוללת את כל האמוג'ים שאתם משתמשים בהם מידי יום בסמארטפון שלכם ? כן כן, אותם Emojis שאתם...
Written on 12/05/2019, 05:41 by Y4PC
how-to-use-google-authenticatorאת החשיבות של האפשרות "אימות דו שלבי" בחשבון הגוגל אנו מניחים שבוודאי רובכם כבר מכירים, ואם לא אז כדאי שתקראו את המדריך שכתבנו בנושא. אם...
Written on 09/05/2019, 05:20 by Y4PC
how-to-schedule-sending-an-email-in-gmailגוגל מאפשרת לכם לתזמן מיילים ולשלוח אותם בכל מועד שתבחרו מבלי שתצטרכו להתקין אף תוסף צד שלישי בדפדפן או בסמארטפון שלכם. אז מה זה אומר תזמון...
Written on 08/05/2019, 03:43 by Yair Mohr
know-if-someone-is-spying-on-your-phoneבשנים האחרונות, ובעיקר בשנה שחלפה מאז הגילוי המסעיר לפיו פייסבוק אפשרה לחברות גישה כמעט בלתי מוגבלת למידע האישי שלנו, החלו רבים לחשוש שאולי...
Written on 07/05/2019, 04:35 by Y4PC
how-to-screen-mirror-with-apowermirrorאם אתם רוצים להציג את כל מה שמתנגן במכשיר ה- Android או האייפון שלכם על מסך המחשב, תצטרכו להשתמש בתוכנה או אפליקציה (מובנית או צד שלישי), שתאפשר...
Written on 06/05/2019, 04:51 by Y4PC
google-chrome-browser-dark-modeאת היתרונות של מצב כהה (או מצב חשוך Dark Mode) רובכם בוודאי כבר מכירים: מקל על העיניים בזמן שימוש בחדר חשוך או בשעות הלילה, חסכוני בסוללה, משפר...
Written on 05/05/2019, 04:30 by Y4PC
how-to-pin-tabs-on-google-chromeאנחנו בטוחים שברגע זה ממש, כאשר אתם גולשים באינטרנט, פתוחות אצלכם לפחות 5 כרטיסיות/לשוניות/טאבים, ולפחות בשתיים מהן יש את אותם אתרים באופן קבוע....

כיצד לחסום מישהו או מישהי בווטסאפ Whatsapp ?

אם מטרידים אתכם בווטסאפ עם הודעות, תמונות, סרטונים או אפילו הודעות קוליות, חשוב שתדעו שאתם יכולים להפסיק את זה על ידי חסימה של אותו איש הקשר, או של מספר הטלפון שממנו נשלחות ההודעות.

בהמשך לסדרת המדריכים השימושיים שכתבנו לכם בעבר כמו: כיצד לנעול את שליחת ההודעות בקבוצה שאתם מנהלים, כיצד לייצא את היסטוריית ההתכתבויות עם אדם מסוים בווטסאפ, וכיצד לשלוח הודעות ווטסאפ לאנשים מבלי לשמור את המספר שלהם באנשי הקשר שלכם. במדריך הבא נלמד אתכם כיצד לחסום אנשי קשר בווטסאפ וגם מספרים שאינכם מכירים.

מה חסימה עושה ?

לפני שתחסמו מישהו בווטסאפ חשוב שתבינו מה עושה החסימה וכיצד היא תשפיע על האדם שאותו אתם חוסמים. אז זה מה שקורה ברגע שאתם חוסמים מישהו בווטסאפ:

- כל ההודעות שהוא שולח לא יגיעו אליכם.

- הוא לא יוכל להתקשר אליכם דרך ווטסאפ.

- האדם שנחסם לא יוכל לראות האם אתם במצב אונליין (מחוברים כעת), מתי נראיתם לאחרונה בווטסאפ, סטטוסים שהעליתם או כל שינוי אחר שביצעתם בפרופיל שלכם כולל תמונת הפרופיל.

- ברגע שתחסמו מישהו או מישהי בווטסאפ הם לא יימחקו מרשימת אנשי הקשר שלכם באופן אוטומטי. כדי למחוק אותם תצטרכו לעשות זאת בצורה ידנית.

אז איך חוסמים מספרים ב- Whatsapp ?

בכדי לחסום אדם כלשהו בווטסאפ בצעו את השלבים הבאים:

1. היכנסו לחלון השיחה עם אותו אדם שאתם רוצים לחסום --> בחלון השיחה לחצו על לחצן התפריט (שלוש נקודות) המופיע בחלק העליון של החלון --> בתפריט שנפתח בחרו באפשרות עוד.

בתפריט הצ'אט בווטסאפ לחצו על עוד

בתפריט של הצ'אט לחצו על עוד

2. לאחר מכן בחרו באפשרות חסימה.

בחרו באפשרות חסימה

בחרו באפשרות חסימה

3. כעת בחלון שנפתח ווטסאפ תשאל אתכם האם אתם מעוניינים לבצע חסימה ולדווח על המספר, או שאתם מעוניינים רק לבצע חסימה. אם תבחרו באפשרות דיווח וחסימה, ווטסאפ תבצע חסימה לאותו מספר וצוות התמיכה שלה יבדוק האם על המספר הזה היו בעבר תלונות נוספות על הטרדות. אם כן, כנראה שהיא תחליט לחסום את החשבון הזה לצמיתות.

אם תבחרו באפשרות חסימה, ווטסאפ תחסום את אותו מספר ולא תאפשר לו לשלוח לכם הודעות, תמונות, סרטונים, הודעות קוליות, וגם לא תאפשר לו לראות מתי הייתם מחוברים לאחרונה או לצפות בתמונת הפרופיל שלכם.

חסימת מספר בווטסאפ

חסימת מספר בווטסאפ Whatsapp

כעת, כאשר האדם שחסמתם ינסה לשלוח לכם הודעות הוא יוכל לראות רק סימן של אחד, כלומר שההודעה נשלחה. אך הוא לא יקבל שני סימני המופיעים בדרך כלל כאשר ההודעה מתקבלת אצל הנמען. אותו אדם שנחסם גם לא יוכל לראות מתי נראיתם לאחרונה, או האם אתם זמינים בצ'אט (מצב אונליין), וגם הוא לא יוכל להתקשר אליכם דרך ווטסאפ. דרך אגב, אם כל הסימנים הללו מופיעים כאשר אתם מנסים ליצור קשר עם מישהו דרך הווטסאפ, אז כנראה שחסמו אתכם.

יש דרך נוספת לחסום מישהו או מישהי בווטסאפ - בחלון הראשי של אפליקציית ווטסאפ לחצו על שלוש הנקודות המופיעות בחלק העליון של החלון --> בתפריט שנפתח בחרו הגדרות --> בחלון ההגדרות בחרו באפשרות חשבון --> לאחר מכן בחרו באפשרות פרטיות -> בחלון הפרטיות גללו את המסך למטה עד שתגיעו לאפשרות הודעות, לחצו עליה. בחלון זה תוכלו לראות את כל אנשי הקשר והמספרים שחסמתם. בכדי לחסום איש קשר נוסף לחצו על סמל האיש אשר מופיע בחלק העליון של החלון, ולאחר מכן בחרו את איש הקשר שאותו אתם מעוניינים לחסום.

איך מבטלים חסימה ?

אם אתם מעוניינים להסיר את החסימה מאיש קשר או מספר שחסמתם בעבר, בצעו את השלבים הבאים:

1. הגיעו לחלון השיחה עם האדם שאותו חסמתם --> בחלון השיחה לחצו על לחצן התפריט (שלוש נקודות) המופיע בחלק העליון של החלון --> בתפריט שנפתח בחרו באפשרות עוד (בידיוק כפי שעשיתם בסעיף 1 הקודם) --> לאחר מכן בחרו באפשרות ביטול חסימה.

כיצד לבטל חסימה בווטסאפ

ביטול חסימה בווטסאפ Whatsapp

כעת החסימה תבוטל והאדם שחסמתם יוכל לשלוח לכם הודעות, לצפות בפרופיל שלכם ולעשות את שאר הדברים שהוא לא יכל לעשות קודם לכן כאשר הוא היה חסום.

יש דרך נוספת להסיר חסימה ממישהו או מישהי בווטסאפ - בחלון הראשי של אפליקציית ווטסאפ לחצו על שלוש הנקודות המופיעות בחלק העליון של החלון --> בתפריט שנפתח בחרו הגדרות --> בחלון ההגדרות בחרו באפשרות חשבון --> לאחר מכן בחרו באפשרות פרטיות -> בחלון הפרטיות גללו את המסך למטה עד שתגיעו לאפשרות הודעות, לחצו עליה. בחלון זה תוכלו לראות את אנשי הקשר שחסמתם. בכדי לבטל את החסימה לחצו על איש הקשר שאותו חסמתם ולאחר מכן לחצו על הסר חסימה.

בכדי לחסום איש קשר נוסף לחצו על סמל האיש אשר מופיע בחלק העליון של החלון, ולאחר מכן בחרו את איש הקשר שאותו אתם מעוניינים לחסום.

בחרו את איש הקשר שממנו תרצו להסיר את החסימה בווטסאפ

בחרו את איש הקשר שממנו תרצו להסיר את החסימה

ביטול חסימה מאיש קשר או ממספר בווטסאפ

ביטול חסימה של איש קשר

כעת החסימה תבוטל והאדם שחסמתם יוכל לשלוח לכם הודעות, לצפות בפרופיל שלכם ולעשות את שאר הדברים שהוא לא יכל לעשות קודם לכן כאשר הוא היה חסום.

Comments powered by CComment