Y4PC COMPUTER EXPERTS 1000 200

 


הצטרפו אל +900 גולשים, המקבלים עדכונים שוטפים על תוכן עדכני ובלעדי של חדשות, מדריכים וסיקורים למחשבים ולסלולר


Joomla Extensions powered by Joobi

Written on 25/08/2019, 06:32 by Y4PC
how-to-show-the-battery-percentage-on-your-iphoneבאייפונים ישנים כמו iPhone 6, 6s, 7, 8 וכו.. יכולתם לראות את אחוזי הסוללה בשורת הסטטוס אשר נמצאת בחלק העליון של מסך המכשיר, אך בדורות...
Written on 22/08/2019, 05:35 by Y4PC
how-to-scan-documents-with-iphone-or-ipadאם אתם אוהבים או צריכים לסרוק הרבה מסמכים במהלך היום ויש ברשותכם iPhone או iPad, בוודאי תשמחו לשמוע שהחל מ- iOS 11 אפל הוסיפה לאפליקציית הפתקים...
Written on 17/08/2019, 12:14 by Y4PC
gta-v-online-new-secret-missionטוב אז ראשית כל נתחיל בזה שהידיעה הזו בהחלט אינה מתאימה למי שעדיין לא מלאו לו 18. הקזינו שהתווסף לאחרונה למשחק Grand Theft Auto Online הפך למקום...
Written on 15/08/2019, 05:35 by Y4PC
how-to-record-the-screen-on-your-iphone-or-ipadהידעתם שבמכשיר ה- iPhone או ה- iPad שלכם יש אפליקציה מובנית להקלטת מסך ? כן כן, החל מ- iOS 11 אפל הוסיפה למערכת ההפעלה שלה מקליט מסך מובנה, כך...
Written on 06/08/2019, 04:46 by Y4PC
how-to-update-your-iphone-ipad-or-ipod-touchלא סתם אומרים שעדכונים זה חשוב - לעדכוני תוכנה יש יתרונות רבים כאשר החשוב מביניהם הוא נושא האבטחה. עדכוני האבטחה עוזרים לנו להגן על הסמארטפון...
Written on 05/08/2019, 04:40 by Y4PC
what-is-google-keep-and-how-to-use-itאם אתם אוהבים לרשום לעצמכם תזכורות, פתקים או הערות כלשהן כדי שחלילה לא תשכחו אף משימה או אירוע שיש לכם, אנחנו רוצים להכיר לכם את Google Keep -...
Written on 04/08/2019, 05:49 by Y4PC
how-to-take-a-screenshot-on-your-iphone-or-ipadרוצים לצלם התכתבויות בוואטסאפ, פוסט בפייסבוק, או סתם לשמור איזו שהוא קטע מידיעה מעניינת שקראתם באינטרנט ? בגדול, יש שתי דרכים שונות לצלם...
Written on 29/07/2019, 04:45 by Y4PC
how-to-type-bold-italic-strikethrough-text-on-whatsappלפני כשנתיים וחצי וואטסאפ שודרגה עם אפשרויות שונות לעיצוב הטקסט כמו הדגשת מילים, הפיכת טקסט לנטוי ועוד.. אך כדי לעשות זאת היינו צריכים...
Written on 25/07/2019, 04:37 by Y4PC
elementor-wordpress-page-builderתמיד חשבתם שלבנות או לעצב אתר אינטרנט זה דבר מסובך ומורכב אשר דורש הרבה ידע בתכנות ועיצוב גרפי ? במאמר הבא נסביר עד כמה זה קל לבנות אתר, בלוג או...
Written on 24/07/2019, 04:49 by Y4PC
how-to-add-a-featured-channel-to-your-youtube-channelבכל ערוץ יוטיוב יש רשימה של "ערוצים נבחרים" או באנגלית "Featured Channels" אשר מופיעה רק בגרסת ה- Desktop (גרסה למחשבים ניידים ונייחים) של...

כיצד לחסום מישהו או מישהי בווטסאפ Whatsapp ?

אם מטרידים אתכם בווטסאפ עם הודעות, תמונות, סרטונים או אפילו הודעות קוליות, חשוב שתדעו שאתם יכולים להפסיק את זה על ידי חסימה של אותו איש הקשר, או של מספר הטלפון שממנו נשלחות ההודעות.

בהמשך לסדרת המדריכים השימושיים שכתבנו לכם בעבר כמו: כיצד לנעול את שליחת ההודעות בקבוצה שאתם מנהלים, כיצד לייצא את היסטוריית ההתכתבויות עם אדם מסוים בווטסאפ, וכיצד לשלוח הודעות ווטסאפ לאנשים מבלי לשמור את המספר שלהם באנשי הקשר שלכם. במדריך הבא נלמד אתכם כיצד לחסום אנשי קשר בווטסאפ וגם מספרים שאינכם מכירים.

מה חסימה עושה ?

לפני שתחסמו מישהו בווטסאפ חשוב שתבינו מה עושה החסימה וכיצד היא תשפיע על האדם שאותו אתם חוסמים. אז זה מה שקורה ברגע שאתם חוסמים מישהו בווטסאפ:

- כל ההודעות שהוא שולח לא יגיעו אליכם.

- הוא לא יוכל להתקשר אליכם דרך ווטסאפ.

- האדם שנחסם לא יוכל לראות האם אתם במצב אונליין (מחוברים כעת), מתי נראיתם לאחרונה בווטסאפ, סטטוסים שהעליתם או כל שינוי אחר שביצעתם בפרופיל שלכם כולל תמונת הפרופיל.

- ברגע שתחסמו מישהו או מישהי בווטסאפ הם לא יימחקו מרשימת אנשי הקשר שלכם באופן אוטומטי. כדי למחוק אותם תצטרכו לעשות זאת בצורה ידנית.

אז איך חוסמים מספרים ב- Whatsapp ?

בכדי לחסום אדם כלשהו בווטסאפ בצעו את השלבים הבאים:

1. היכנסו לחלון השיחה עם אותו אדם שאתם רוצים לחסום --> בחלון השיחה לחצו על לחצן התפריט (שלוש נקודות) המופיע בחלק העליון של החלון --> בתפריט שנפתח בחרו באפשרות עוד.

בתפריט הצ'אט בווטסאפ לחצו על עוד

בתפריט של הצ'אט לחצו על עוד

2. לאחר מכן בחרו באפשרות חסימה.

בחרו באפשרות חסימה

בחרו באפשרות חסימה

3. כעת בחלון שנפתח ווטסאפ תשאל אתכם האם אתם מעוניינים לבצע חסימה ולדווח על המספר, או שאתם מעוניינים רק לבצע חסימה. אם תבחרו באפשרות דיווח וחסימה, ווטסאפ תבצע חסימה לאותו מספר וצוות התמיכה שלה יבדוק האם על המספר הזה היו בעבר תלונות נוספות על הטרדות. אם כן, כנראה שהיא תחליט לחסום את החשבון הזה לצמיתות.

אם תבחרו באפשרות חסימה, ווטסאפ תחסום את אותו מספר ולא תאפשר לו לשלוח לכם הודעות, תמונות, סרטונים, הודעות קוליות, וגם לא תאפשר לו לראות מתי הייתם מחוברים לאחרונה או לצפות בתמונת הפרופיל שלכם.

חסימת מספר בווטסאפ

חסימת מספר בווטסאפ Whatsapp

כעת, כאשר האדם שחסמתם ינסה לשלוח לכם הודעות הוא יוכל לראות רק סימן של אחד, כלומר שההודעה נשלחה. אך הוא לא יקבל שני סימני המופיעים בדרך כלל כאשר ההודעה מתקבלת אצל הנמען. אותו אדם שנחסם גם לא יוכל לראות מתי נראיתם לאחרונה, או האם אתם זמינים בצ'אט (מצב אונליין), וגם הוא לא יוכל להתקשר אליכם דרך ווטסאפ. דרך אגב, אם כל הסימנים הללו מופיעים כאשר אתם מנסים ליצור קשר עם מישהו דרך הווטסאפ, אז כנראה שחסמו אתכם.

יש דרך נוספת לחסום מישהו או מישהי בווטסאפ - בחלון הראשי של אפליקציית ווטסאפ לחצו על שלוש הנקודות המופיעות בחלק העליון של החלון --> בתפריט שנפתח בחרו הגדרות --> בחלון ההגדרות בחרו באפשרות חשבון --> לאחר מכן בחרו באפשרות פרטיות -> בחלון הפרטיות גללו את המסך למטה עד שתגיעו לאפשרות הודעות, לחצו עליה. בחלון זה תוכלו לראות את כל אנשי הקשר והמספרים שחסמתם. בכדי לחסום איש קשר נוסף לחצו על סמל האיש אשר מופיע בחלק העליון של החלון, ולאחר מכן בחרו את איש הקשר שאותו אתם מעוניינים לחסום.

איך מבטלים חסימה ?

אם אתם מעוניינים להסיר את החסימה מאיש קשר או מספר שחסמתם בעבר, בצעו את השלבים הבאים:

1. הגיעו לחלון השיחה עם האדם שאותו חסמתם --> בחלון השיחה לחצו על לחצן התפריט (שלוש נקודות) המופיע בחלק העליון של החלון --> בתפריט שנפתח בחרו באפשרות עוד (בידיוק כפי שעשיתם בסעיף 1 הקודם) --> לאחר מכן בחרו באפשרות ביטול חסימה.

כיצד לבטל חסימה בווטסאפ

ביטול חסימה בווטסאפ Whatsapp

כעת החסימה תבוטל והאדם שחסמתם יוכל לשלוח לכם הודעות, לצפות בפרופיל שלכם ולעשות את שאר הדברים שהוא לא יכל לעשות קודם לכן כאשר הוא היה חסום.

יש דרך נוספת להסיר חסימה ממישהו או מישהי בווטסאפ - בחלון הראשי של אפליקציית ווטסאפ לחצו על שלוש הנקודות המופיעות בחלק העליון של החלון --> בתפריט שנפתח בחרו הגדרות --> בחלון ההגדרות בחרו באפשרות חשבון --> לאחר מכן בחרו באפשרות פרטיות -> בחלון הפרטיות גללו את המסך למטה עד שתגיעו לאפשרות הודעות, לחצו עליה. בחלון זה תוכלו לראות את אנשי הקשר שחסמתם. בכדי לבטל את החסימה לחצו על איש הקשר שאותו חסמתם ולאחר מכן לחצו על הסר חסימה.

בכדי לחסום איש קשר נוסף לחצו על סמל האיש אשר מופיע בחלק העליון של החלון, ולאחר מכן בחרו את איש הקשר שאותו אתם מעוניינים לחסום.

בחרו את איש הקשר שממנו תרצו להסיר את החסימה בווטסאפ

בחרו את איש הקשר שממנו תרצו להסיר את החסימה

ביטול חסימה מאיש קשר או ממספר בווטסאפ

ביטול חסימה של איש קשר

כעת החסימה תבוטל והאדם שחסמתם יוכל לשלוח לכם הודעות, לצפות בפרופיל שלכם ולעשות את שאר הדברים שהוא לא יכל לעשות קודם לכן כאשר הוא היה חסום.

Comments powered by CComment