הצטרפו אל +900 גולשים, המקבלים עדכונים שוטפים על תוכן עדכני ובלעדי של חדשות, מדריכים וסיקורים למחשבים ולסלולר


Joomla Extensions powered by Joobi

Written on 26/05/2022, 05:24 by Y4PC
how-to-create-games-collections-in-steamרוב הגיימרים היום מחזיקים בספריית המשחקים שלהם בסטים (Steam) המון משחקים מקטגוריות שונות, שלא ממש קשורים אחד לשני. המשחקים מוצגים בספריית...
Written on 25/05/2022, 05:19 by Y4PC
what-does-iphone-findable-after-power-off-meanמשתמשי אייפון, נכון שתמיד חשבתם שאי אפשר לאתר את מכשיר האייפון שלכם כאשר הוא כבוי ? אז זהו שלא. פיצ'ר חדש בשם “iPhone Findable After Power...
Written on 22/05/2022, 05:21 by Y4PC
top-5-discord-tricks-and-tips-you-need-to-knowדיסקורד (Discord) היא פלטפורמת צ'אט פופולרית שמשתמשים בה בעיקר גיימרים ואנשים שעוסקים במסחר במטבעות דיגיטליים וב- NFT. היא מאפשרת להתכתב עם...
Written on 19/05/2022, 05:11 by Y4PC
tell-if-laptop-camera-hackedדמיינו לכם את התרחיש הבא: אתם גולשים להנאתכם באתר כלשהו או באחת מהרשתות החברתיות האהובות עליכם ופתאום הנורית של מצלמת הרשת נדלקת. לצערנו, לא...
Written on 15/05/2022, 04:58 by Y4PC
how-to-change-group-name-in-whatsappיצרתם קבוצת וואטסאפ (Whatsapp) חדשה והקלדתם את שם הקבוצה באופן שגוי או אולי החלטתם שהגיע הזמן להחליף את השם של הקבוצה שלכם ? אל דאגה, וואטסאפ...
Written on 12/05/2022, 05:19 by Y4PC
how-to-add-and-remove-apps-from-iphone-control-centerמרכז הבקרה מעניק למשתמשי אייפון (iPhone) גישה מהירה לאפליקציות חשובות ושימושיות שהם נוהגים להשתמש בהן מדי יום, כמו: פנס, מחשבון, מצלמה, מקליט...
Written on 11/05/2022, 04:23 by Y4PC
how-to-report-game-on-steamסטים, פלטפורמת המשחקים הגדולה בעולם מציעה כל מיני משחקים להורדה בחינם או בתשלום - החל ממשחקי הרפתקאות ואימה ועד למשחקי יריות המכילים תוכן אלים...
Written on 08/05/2022, 05:21 by Y4PC
memecoins-explainedמטבעות המם, מימ, Meme או Memecoins, תקראו להם איך שתרצו, עלו לכותרות לא מעט השנה, כאשר הבולטים ביניהם היו דוג'קוין (Dogecoin) ושיבה אינו (Shiba...
Written on 04/05/2022, 04:53 by Y4PC
how-to-turn-on-notifications-on-spotifyאיזה מעצבן זה לפספס שיר או פודקאסט חדש של הזמר/ת או הפודקאסטר/ית האהובים עליכם ? בזכות פיצ'ר ההתראות של ספוטיפיי (Spotify) זה לא יקרה לכם יותר...
Written on 02/05/2022, 04:38 by Y4PC
what-are-stablecoinsמטבעות דיגיטליים יציבים (סטייבלקוינס) זוכים לאהדה רבה בקרב סוחרים ומשקיעים בתחום הקריפטו בזכות היכולת שלהם להציע יתרונות של מטבעות דיגיטליים...

כיצד לבדוק ולבצע עדכונים למערכת ההפעלה Windows 10

מתי בפעם האחרונה בדקתם אם מערכת ההפעלה במחשב הנייד או הנייח שלכם מעודכנת ולא ממתינים לכם עדכונים קריטיים שרק תורידו ותתקינו אותם ? נכון, מערכת ההפעלה בדרך כלל, אמורה לבצע עדכונים באופן אוטומטי מאחורי הקלעים מבלי שתשימו לב לכך, והיא גם תבקש מכם רשות להפעיל מחדש את המחשב על מנת שהעדכונים ייכנסו לתוקף, אך לא תמיד זה מה שקורה בפועל. לכן, חשוב שגם אתם תהיו עם היד על הדופק ותבדקו מידי פעם אם יש עדכונים אשר ממתינים שתורידו ותתקינו אותם.

חשוב מאוד לבדוק עדכונים על בסיס יומי. עדכונים כוללים בתוכם תכונות חדשות, תיקוני באגים ופרצות אבטחה קלות וחמורות, ושיפורים נוספים וחשובים שיהפכו את חווית העבודה שלכם להרבה יותר בטוחה, טובה ויעילה. במדריך זה, נסביר כיצד לבדוק אם מערכת ההפעלה שלכם מעודכנת, איך בודקים עדכונים באופן ידני, כיצד להשהות עדכונים ואיך משנים את שעות הפעילות שבהן מערכת ההפעלה מבצעת עדכונים, כך שהיא לא תפריע לכם במהלך העבודה היום יומית.

בדיקה והורדת עדכונים, והשהיית עדכונים

אז כדי לבדוק אם מערכת ההפעלה שלכם עדכנית או אם יש עדכונים מסוימים שמערכת ההפעלה לא הורידה באופן אוטומטי, עקבו אחר השלבים הבאים:

1. לחצו על סמל ה- Windows שמופיע בשורת המשימות --> לאחר מכן, לחצו על 'הגדרות' (סמל בצורת גלגל שיניים).

הגדרות Windows

2. בחלון הגדרות Windows, לחצו על 'עדכון ואבטחה'.

הגדרות מערכת ההפעלה Windows

3. בחלק העליון של החלון שנפתח תוכלו לראות מתי בפעם האחרונה מערכת ההפעלה בדקה אם יש עדכונים אשר זמינים להורדה. כדי לבדוק אם יש עדכונים באופן ידני, לחצו על 'בדוק אם קיימים עדכונים'.

בדיקת עדכונים ידנית למערכת ההפעלה Windows

כעת, מערכת ההפעלה תבדוק מול השרתים של מיקרוסופט אם ממתינים עבורכם עדכונים. אם כן, היא תוריד אותם ולאחר מכן, היא תשאל אתכם האם אתם מעוניינים להתקין אותם. תוכלו לבחור אם להתקין אותם באותו הרגע או במועד מאוחר יותר.

דבר נוסף שחשוב לדעת - כדי להתקין עדכונים, מערכת ההפעלה תצטרך להפעיל מחדש את המחשב. לפני שאתם מאשרים לה להפעיל אותו מחדש, מומלץ לגבות את כל הפרויקטים והמסמכים שאתם עובדים עליהם ולגבות את כל הקבצים והמידע החשוב לכם. בנוסף, בזמן שמערכת ההפעלה מתקינה עדכונים, אין לכבות את המחשב, להפעיל אותו מחדש באמצע או לעשות דברים אחרים שעלולים להפריע לה במהלך העדכונים.

השהיית עדכונים, שינוי שעות הפעילות, הצגת היסטוריה והסרת עדכונים

אם מאיזושהי סיבה אתם מעוניינים להשהות את העדכונים ולבצע אותם במועד מאוחר יותר, לחצו על 'השהה עדכונים למשך 7 ימים' ואז כל העדכונים ייעצרו עד שיחלפו 7 ימים.

השהיית עדכונים ב- Windows

כדי להחזיר את פעולת העדכונים האוטומטיים לחצו על האפשרות 'חדש פעולת עדכונים' אשר תופיע מיד לאחר שתלחצו על השהיית העדכונים.

חידוש פעולת עדכונים אוטומטיים ב- Windows 10

שינוי שעות פעילות של עדכונים

רוצים לשנות את שעות הפעילות שבהן מערכת ההפעלה בודקת אם יש עדכונים ומבצעת הפעלה מחדש לאחר ההתקנה שלהם, כדי שהיא לא תפריע לכם במהלך העבודה ? לחצו על 'שנה שעות פעילות'.

שינוי שעות פעילות של עדכוני Windows

בחלון שנפתח, תוכלו לאפשר למערכת ההפעלה להתאים את שעות הפעילות של העדכונים באופן אוטומטי בהתאם לשעות העבודה שלכם שבהם היא יודעת שאתם בדרך כלל פעילים על ידי הפעלת את האפשרות 'התאם באופן אוטומטי שעות פעילות עבור מכשיר זה בהתבסס על פעילות'.

אם תרצו לשנות את שעות הפעילות באופן ידני, לחצו על האפשרות 'שנה' שמופיעה לצד שעות הפעילות הנוכחיות --> לאחר מכן, הגדירו את שעות הפעילות שבהן אתם יודעים שבדרך כלל אתם עובדים עם המחשב הנייד או הנייח שלכם, כך שבמהלך השעות האלה, מערכת ההפעלה לא תפעיל מחדש את המחשב באופן אוטומטי.

שינוי שעות פעילות של עדכוני Windows והגדרה ידנית של שעות פעילות

היסטוריית עדכונים והסרת עדכונים

רוצים לראות אילו עדכונים התקנתם בעבר ? הורדתם עדכון כלשהו שגרם לכם לבעיות במחשב ואתם מעוניינים להסיר אותו ? כך תצפו בהיסטוריית העדכונים של Windows:

בחלון העדכונים של Windows לחצו על 'הצגת היסטוריית עדכונים'.

הצגת היסטוריית עדכונים של Windows

בחלון שנפתח תופיע רשימה שבה יופיעו כל העדכונים המותקנים במערכת ההפעלה עם התאריכים שבהם הם הותקנו. לחיצה על אחד מהעדכונים תוביל אתכם לעמוד העדכון באתר הרשמי של מיקרוסופט ובו תוכלו לקבל פרטים נוספים על העדכון.

אם אתם מעוניינים להסיר עדכון כלשהו, שזה דבר שאנחנו לא ממש ממליצים לעשות, מהסיבה שאם מיקרוסופט במקרה שחררה עדכון "בעייתי" ,לרוב, היא תשחרר לאחר מכן עדכון שיפתור את הבאגים בעדכון הזה. אם בכל זאת אתם מתעקשים ורוצים להסיר את אחד מהעדכונים לחצו על 'הסר את ההתקנה של עדכונים'.

היסטוריית עדכונים והסרת עדכוני Windows

כעת ייפתח חלון חדש ובו יופיעו כל העדכונים המותקנים במערכת ההפעלה --> כדי להסיר עדכון כלשהו, לחצו עליו ולאחר מכן לחצו על 'הסר התקנת תוכנית'.

הערה: לפני שאתם מסירים עדכון כלשהו, אל תשכחו לגבות את כל התמונות, הסרטונים, המסמכים ושאר המידע האישי שיש לכם במחשב.

הסרת עדכוני Windows

מדריך וידאו להורדת והתקנת עדכוני Windows

במהלך הסרת העדכון ייתכן שמערכת ההפעלה תבקש מכם לבצע הפעלה מחדש למחשב.

Comments powered by CComment