הצטרפו אל +900 גולשים, המקבלים עדכונים שוטפים על תוכן עדכני ובלעדי של חדשות, מדריכים וסיקורים למחשבים ולסלולר


Joomla Extensions powered by Joobi

Written on 30/06/2022, 05:14 by Y4PC
how-to-take-scrolling-screenshots-on-androidצילומי מסך ארוכים מיועדים בעיקר לצילום מאמרים, אתרים והתכתבויות בוואטסאפ או בטלגרם. יש יצרניות המציעות למשתמשים אפליקציה מובנית לצילום מסך...
Written on 29/06/2022, 05:11 by Y4PC
how-to-add-fps-counter-in-originגיימרים, במיוחד אלה שמשתתפים בתחרויות eSports, נוהגים לבדוק כמה FPS הם מקבלים במשחקים שהם משחקים בהם כדי לוודא שהם מקבלים את ה- FPS הגבוה ביותר...
Written on 26/06/2022, 05:03 by Y4PC
how-to-disable-origin-notificationsהתראות יכולות להיות מאוד מציקות לפעמים אבל גם מאוד יעילות כאשר הן מתריעות על דברים חשובים. בתוכנת אוריג'ין יש אזור ייעודי המוקדש כולו לנושא...
Written on 23/06/2022, 05:06 by Y4PC
disable-information-sharing-with-originכמעט כל חברה היום רוצה שהמשתמשים והלקוחות שלה ישתפו איתה מידע. בין אם זה מידע אישי או בין אם זה מידע שקשור לתוכנה, לאפליקציה או לכל שירות אחר...
Written on 21/06/2022, 04:03 by Y4PC
how-to-create-new-game-folder-for-originנגמר לכם המקום הפנוי בכונן שבו נמצאת תיקיית המשחקים של אוריג'ין (Origin) ? אל דאגה ! תוכנת אוריג'ין מאפשרת לכם ליצור תיקיית משחקים חדשה בכונן...
Written on 19/06/2022, 05:17 by Y4PC
text-to-speech-online-converterTTS או בשמה המלא text-to-speech, היא טכנולוגיה הממירה טקסט לדיבור ומסוגלת להקריא מילים ומשפטים בקול רם. בטכנולוגיה הזו משתמשים בעיקר אנשים בעלי...
Written on 16/06/2022, 04:38 by Y4PC
how-to-remove-unwanted-objects-from-photos-with-magic-eraserמכירים את זה שחבר שלכם מצלם אתכם במקום מאוד יפה ואחרי שהוא שולח לכם את התמונה אתם פתאום שמים לב שנדחפו אליה אנשים שאתם לא מכירים או מופיעים בה...
Written on 15/06/2022, 05:26 by Y4PC
5-tips-and-tricks-for-steamסטים (Steam) היא הפלטפורמה המובילה כיום בתחום הגיימינג למחשבים נייחים וניידים. היא משמשת גם כחנות לרכישת משחקים וגם מאפשרת לגיימרים לשחק דרכה...
Written on 12/06/2022, 04:45 by Y4PC
how-to-enable-dark-mode-in-firefoxיש לא מעט אנשים שלא מסוגלים לעבוד בלי מצב כהה. הוא מקל על העיניים בלילה או כשהחדר חשוך, משפר את נראות הטקסט וגם מאריך את חיי הסוללה במחשבים...
Written on 09/06/2022, 03:48 by Y4PC
how-to-see-song-lyrics-on-spotifyמכירים את זה שלפעמים יוצא לכם להתווכח עם חבר על מילים של שיר מסוים ? ספוטיפיי (Spotify) מאפשרת לכם לראות את המילים של השיר המתנגן באפליקציה, כך...

ביצועים טובים יותר, טעינה מהירה וחיי סוללה ארוכים: 5 טיפים שכל משתמש גלקסי חייב להכיר

כל שנה המכשירים שלנו הופכים למתקדמים יותר ויותר והיצרניות השונות מוסיפות גם אפשרויות חשובות ושימושיות, שלעיתים גם מוסתרות בתוך התפריטים השונים ומי שלא מחפש אותן, לא מגיע אליהן ולא מנצל את כל מה שיש למכשיר שלו להציע.

מכשירי הגלקסי של חברת סמסונג נחשבים בעיני רבים למכשירי האנדרואיד (Android) הטובים ביותר בעולם - הם מגיעים עם חומרה חדשנית ומתקדמת ועם ממשק המשתמש הנוח והידידותי של סמסונג שנקרא One UI, שבו נתמקד בכתבה זו. אז אספנו עבורכם כמה טיפים שימושיים שיגרמו למכשיר שלכם להעניק לכם ביצועים טובים יותר וגם יאריכו את חיי הסוללה.

תחזוקה אוטומטית למכשיר

אם אתם לא מבצעים פעולות תחזוקה שונות לפחות פעמיים בשבוע, אל תתפלאו אם המכשיר שלכם יהפוך פתאום לאיטי יותר או יקרטע ואפילו ייתקע במהלך השימוש. כדי למנוע זאת, סמסונג הוסיפה אפשרות מאוד שימושית ויעילה שנקראת "מיטוב". לאחר שתפעילו אותה, המכשיר יסרוק אחר אפליקציות ותהליכים שמרוקנים את הסוללה ואפליקציות שקרסו, יסגור תהליכים מיותרים שפועלים ברקע ויפנה מקום בזיכרון המכשיר.

סמסונג גם יודעת שרוב המשתמשים ישכחו או יתעצלו להיכנס להגדרות המכשיר מידי יום ויפעילו את פעולת המיטוב באופן ידני, לכן, היא מאפשרת להם להגדיר אותה שתתבצע באופן אוטומטי בכל שעה שיבחרו.

לחצו על סמל ההגדרות שמופיע במסך הבית או במגירת האפליקציות (כדי להגיע למגירת האפליקציות, במסך הבית, החליקו את המסך כלפי מעלה).

הגדרות גלקסי

בחלון ההגדרות, גללו למטה עד שתגיעו לאפשרות "טיפול בסוללה ובמכשיר" ,לחצו עליה.

טיפול בסוללה ובמכשיר גלקסי

בחלון "תחזוקת המכשיר", לחצו על שלוש הנקודות שמופיעות בפינה השמאלית העליונה של החלון. בתפריט שנפתח, בחרו באפשרות "אוטומציות".

אוטומציות

בחלון "אוטומציות", לחצו על "מיטוב אוטומטי מדי יום".

מיטוב אוטומטי מדי יום

בחלון "מיטוב אוטומטי מדי יום", לחצו על הכפתור שנמצא ליד "מופעל" והפכו את האפשרות הזו לפעילה (הכפתור יהפוך מאפור לכחול).

לאחר מכן, לחצו על האפשרות "שעה" ובחרו את השעה שבה אתם מעדיפים שהמכשיר יבצע את פעולת המיטוב באופן אוטומטי. אנו ממליצים לבחור בשעות הלילה, כך שהפעולה לא תפריע לכם בזמן שאתם עובדים עם המכשיר.

מומלץ גם להפוך את האפשרות "סגור יישומים ופנה שטח בזיכרון" לפעילה על מנת שפעולת המיטוב תתבצע בצורה הטובה והיעילה ביותר.

הפעלת מיטוב אוטומטי מידי יום במכשירי גלקסי

הפעלה מחדש - מומלץ לפחות פעמיים בשבוע

האם אתם מקפידים להפעיל את המכשיר שלכם מחדש לפחות פעם בשבוע ? אם לא, כדאי שתדעו שזה מאוד חשוב ועוזר למכשיר להעניק לכם ביצועים טובים יותר. כדי שלא תשכחו לעשות זאת, אנו ממליצים להפעיל את האפשרות "הפעלה מחדש אוטומטית" שנמצאת בהגדרות האוטומציות.

הגיעו לחלון "אוטומציות" (צילומי המסך מופיעים בסעיפים קודמים). לחצו על "הפעלה מחדש אוטומטית בשעות מוגדרות".

הפעלה מחדש אוטומטית בשעות מוגדרות למכשירי גלקסי

בחלון "הפעלה מחדש אוטומטית בשעות מוגדרות", לחצו על הכפתור שנמצא ליד "מופעל" והפכו את האפשרות לפעילה (הכפתור יהפוך מאפור לכחול).

באפשרות "לוח זמנים" בחרו את הימים שבהם תרצו שהמכשיר יבצע הפעלה מחדש באופן אוטומטי. לאחר מכן, לחצו על האפשרות "שעה" ובחרו את השעה שבה תתבצע ההפעלה מחדש.

הגדרות הפעלה מחדש אוטומטית

שימו לב, ההפעלה מחדש תתבצע רק בתנאים הבאים:

- כאשר המסך כבוי.

- המכשיר לא נמצא בשימוש.

- רמת הטעינה בסוללה מעל 30%.

- נעילת כרטיס סים מושבתת.

לאלה שרוצים להוציא את המירב מהמכשיר שלהם

סקרנים לדעת למה המכשיר שלכם מסוגל ? סמסונג מציעה למשתמשים 3 רמות ביצועים שונות לבחירה:

"ממוטב" ,לאלה שהביצועים לא ממש חשובים להם ומעדיפים לקבל חיי סוללה ארוכים יותר.

"גבוהה" ,לאלה שרוצים ליהנות מביצועים גבוהים יותר ומודעים לכך שזה יפגע בחיי הסוללה וגם יגרום למכשיר שלהם להתחמם מעט.

"מקסימום" ,לאלה שרוצים ללכת על כל הקופה ולהוציא את המירב מהמכשיר שלהם. בחירה באפשרות זו תעניק למשתמשים את הביצועים הטובים ביותר שהמכשיר שלהם יכול לספק, אך גם תגרום לו להתחמם ותפגע בחיי הסוללה.

שימו לב, הגדרה זו לא תקפה על משחקים. אם תרצו לשנות את ביצועי המכשיר במשחקים, תצטרכו לעשות זאת דרך האפשרות "Game Launcher".

הגיעו לחלון "תחזוקת המכשיר" (מוסבר בסעיפים קודמים). לחצו על "סוללה".

הגדרות סוללה במכשירי גלקסי

בחלון "הגדרות סוללה", גללו למטה עד שתגיעו לאפשרות "הגדרות סוללה נוספות" ,לחצו עליה.

הגדרות סוללה נוספות בגלקסי

בחלון "הגדרות סוללה נוספות", לחצו על "מהירות עיבוד".

מהירות עיבוד במכשירי גלקסי

כעת, בחרו את מהירות העיבוד הרצויה: "ממוטב", "גבוהה" או "מקסימום".

בחרו במהירות העיבוד הרצויה - ממוטב, גבוהה או מקסימום

חיי סוללה ארוכים יותר

יש לא מעט חילוקי דעות בכל מה שקשור לנושא הטעינה בסמארטפונים - חלק טוענים שעדיף לא להשאיר את המטען מחובר למכשיר במשך כל הלילה וחלק אומרים שזה תקין ולא אמור לפגוע בסוללה, כי למכשיר יש מנגנון הגנה שיודע להפסיק את הטעינה ברגע שהסוללה מגיעה ל- 100%.

כנראה שגם בסמסונג חושבים שלא מומלץ להטעין את הסוללה ל- 100% וכהוכחה לכך אפשר למצוא בהגדרות הסוללה אפשרות המגבילה את הטעינה ל- 85%. סמסונג מציינת גם שזה עוזר להאריך את חיי הסוללה.

בחלון ההגדרות לחצו על "טיפול בסוללה ובמכשיר". לאחר מכן, לחצו על "סוללה". גללו את המסך למטה עד שתגיעו לאפשרות "הגדרות סוללה נוספות" ,לחצו עליה. (צילומי המסך מופיעים בסעיפים קודמים).

בחלון "הגדרות סוללה נוספות" ,גללו למטה עד שתגיעו לאפשרות "הגנה על הסוללה" והפכו אותה לפעילה. הכפתור יהפוך מאפור לכחול.

הגבלת הטעינה ל- 85% במכשירי גלקסי

כעת, הטעינה תוגבל ל- 85%. כך תוכלו להאריך את חיי הסוללה של המכשיר שלכם.

טעינה חוטית ואלחוטית מהירות במיוחד

המכשיר שלכם תומך בטעינה מהירה ? אז למה שלא תיהנו מזה ? לפי מאמרים שונים שקראנו, טעינה מהירה לא אמורה לפגוע בחיי הסוללה של המכשיר וגם סמסונג לא מזהירה מפני טעינה מהירה בהגדרות של המכשירים שלה.

בחלון "הגדרות סוללה נוספות" (הסברנו איך להגיע להגדרות הללו בסעיפים קודמים) ודאו ששלושת האפשרויות הבאות מופעלות: "טעינה מהירה" ,"טעינה מהירה במיוחד" ו- "טעינה אלחוטית מהירה".

 הגדרות טעינה מהירה, טעינה מהירה במיוחד וטעינה אלחוטית מהירה במכשירי גלקסי

5 טיפים שימושיים למשתמשי גלקסי

כעת, תוכלו להטעין את המכשיר שלכם באמצעות אחד מהמטענים המהירים הקיימים כיום בשוק וליהנות מטעינה מהירה במיוחד.

Comments powered by CComment